Reference

Děkuji panu Horňákovi za jeho perfektní služby. Od prvního kontaktu se mi líbilo férové jednání, profesionalita a celkový přístup k prodeji vozu. Trpělivě mi zodpovídal všechny mé zvídavé otázky a poradil se vším, co bylo potřeba. Zároveň mi také zařídil potřebné dokumenty a pojištění. Auto splňuje vše, co bylo slíbeno a jezdí naprosto skvěle! Pana Horňáka vřele doporučuji, určitě jsem jeho služby nevyužíval naposledy!

Artur Adamík, Lovosice

Matěje Horňáka mohu na 100% doporučit. Je vidět, že práce, kterou dělá, ho velice baví a díky jeho přístupu se i pro mě stalo pořízení vozu velmi příjemnou zkušeností. Skvělá komunikace, rychlé jednání a ochota při prodeji vozu. Kromě samotného prodeje jsem dostala i spoustu cenných doporučení ohledně pojištění a údržby vozu, díky kterým auto perfektně slouží. Až budu v budoucnu shánět nové auto, vím na koho se obrátit. Děkuji!

Ing. Nikola Blašková, Praha

Se službami pana Horňáka jsem velmi spokojená. Jako žena se v autech moc nevyznám, proto jsem pana Horňáka oslovila, aby mi pomohl vybrat velké rodinné auto. Oceňuji velmi lidský, přátelský přístup a profesionalitu. Vše mi bylo do detailu vysvětleno a já jsem si domů odvezla spolehlivou ojetinu. Moc ráda jeho služby využiji i příště.

Klára Robková, Kralupy nad Vltavou

Musím přiznat, že jsem byl ze začátku trochu nedůvěřivý… Běžně nenakupuji takto drahé věci, tak jsem se snažil být co nejopatrnější. Měl jsem spoustu dotěrných otázek, na které mi Matěj vždy z úsměvem odpověděl. Vyšel mi vstříc ve všem o co jsem požádal a vždy splnil, na čem jsme se dohodli. Dostal jsem spustu rad, veškeré potřebné dokumenty a také „manuál“ jak se o auto starat. Teď po několika tisících kilometrech můžu říct, že jsem udělal dobře, když jsem si vybral právě Výběrová Auta a Matěje Horňáka. S klidným svědomím můžu doporučit nákup auta právě tady. Co bych chtěl vyzdvihnout: – Matěj ví co dělá a nesnaží se za každou cenu prodat, ale spíš vyhovět a pomoct – rychle komunikuje – má opravdový zájem o klienta Díky Matějovi teď máme krásnou a spolehlivou Octavii s parametry, které jsme požadovali a v cenovém rozmezí, které jsme si stanovili. Až budu kupovat druhé auto, ozvu se Matějovi, nemám důvod hledat jinde.

Ondřej Šubrt, Praha

V září 2019 jsem zadal přes p. Horňáka požadavek na Ford S-Max po r. 2010. Auto dodal přesně dle mých požadavků, auto mám již 5 měsíců, vše šlape bez problémů a Maxík dělá jen radost. Tuto společnost musím jen doporučit a rozhodně se k nim časem, až budeme obměňovat vozový park rád vrátím.

Daniel Lukeš, Praha